Datum Tijd Team thuis Team uit Scheidsrechter Zaaldienst
24-01-20 19:30 NIVO DS 4 Wognum DS 3 Leendert Runia Dames 2
    NIVO DS 3 Madjoe DS 7 Kees Jan Woltjers  
    NIVO DS 2 Dinto DS 5 Bert Been  
  21:15 NIVO HS 2 MOVE HS 2 Rob de Kimpe  
    NIVO HS 3 MOVE HS 3 Marit Kenter  
    NIVO HS 1 Madjoe HS 4 Nico Dol  
    NIVO HS 4 Simokos HS 3 Marjel Runia  
           
31-01-20 19:30 NIVO JA 1 Relay JA 1 Angela Pieterse JA 1
  21:15 NIVO HS 4 Urbanus HS 1 Willeke de Vries  
           
1-02-20 14:00 NIVO MC 1 Tevoko MC 1 Stephanie van Kampen MC 1
           
7-02-20 19:30 NIVO DS 4 NIVO DS 3 Michel Stam MB 1
    NIVO MB 1 Madjoe MB 2 Colin Dijkhuis  
    NIVO DS 1 The Setfighters DS 1 Jochem van de Kraats  
    NIVO DS 2 MBSOV DS 2 Wim du Pont  
7-02-20 21:15 NIVO HS 2 The Setfighters HS 1 Rob de Kimpe  
    NIVO HS 3 MBSOV HS 2 Demi van Rijn  
    NIVO HS 1 MBSOV HS 1 Nico Dol  
           
14-02-20 19:30 NIVO MC 1 Alvoco MC 1 Danique Stam MB 2
    NIVO JA 1 Croonenburg JA 2 Loïs Alders  
    NIVO MB 2 Wognum MB 1 Lotte Andrioli  
  19:30 NIVO MA 1 Alvoco MA 1 Luna van Dok  
           
28-02-20 19:30 NIVO JA 1 Wham Wham JA 1 Ruby Burger Dames 3
    NIVO DS 3 NIVO DS 4 Britt van Rijn  
    NIVO MB 1 MOVE MB 1 Esmee Commandeur  
    NIVO MA 1 MOVE MA 1 Amber Been  
           
6-03-20 19:30 NIVO DS 2 The Serve DS 1 Marc van der Molen Dames 2
    NIVO MB 2 vv Wieringermeer MB 1 Luca Stout  
    NIVO DS 3 Simokos DS 5 Dinalbert Ortega  
    NIVO MC 1 De Boemel MC 1 Rick Oostmeijer  
  21:15 NIVO HS 3 Polisport HS 2 Rob de Kimpe  
    NIVO HS 1 De Boemel HS 1 Nico Dol  
           
13-03-20 19:30 NIVO JA 1 Alvoco JA 1 Amko Pieterse Dames 1
    NIVO DS 4 Simokos DS 6 Jans Berghuis  
    NIVO MB 1 Albatros MB 1 Ronald van Rijn  
    NIVO DS 1 VCC'92 DS 1 Eelco Comis  
  21:15 NIVO HS 4 VVW HS 4 Sanne Blom  
    NIVO HS 2 Madjoe HS 5 Jesper Huisman  
           
20-03-20 19:30 NIVO MC 1 Wognum MC 1 Niels Gijben MA 1
    NIVO MB 2 VIP MB 1 Gerben Leinenga  
    NIVO DS 2 Dinto DS 6 Vigil Limon  
    NIVO MA 1 Smashing '72 MA 1 Michel Been  
  21:15 NIVO HS 1 Simokos HS 1 Frank Andrioli  
           
27-03-20 19:30 NIVO DS 4 Simokos DS 5 Hans Veerbeek Dames 4
    NIVO MA 1 Albatros MA 1 Gerhard Polet  
    NIVO DS 1 Wham Wham DS 5 Arjan de Rijke  
  21:15 NIVO HS 4 Madjoe HS 7 Naomi Idiok  
    NIVO HS 2 Bevok HS 3 Rob de Kimpe  
           
3-04-20 19:30 NIVO DS 3 Madjoe DS 7 Rick Oostmeijer Dames 3
    NIVO MB 2 Madjoe MB 3 Petra Leegwater  
  21:15 NIVO HS 1 Dinto HS 2 Nico Dol  
           
4-04-20 14:00 NIVO DS 2 Tevoko DS 2 Joy Santos Dames 2
           
10-04-20 19:30 NIVO JA 1 Croonenburg JA 1 Maartje Orsel JA 1
    NIVO MA 1 VIP MA 1 Lisanne Vegter  
    NIVO MB 1 Compaen MB 2 Meyra Blom  
    NIVO DS 1 Wognum DS 1 Frank Andrioli  
           
11-04-20 14:00 NIVO MC 1 Tevoko MC 1 Fleur Veerbeek MC 1
           
17-04-20 19:30 NIVO DS 4 Simokos DS 5 Koen Jaasma Dames 1
    NIVO DS 1 MOVE DS 6 Frank Bruins  
  21:15 NIVO HS 2 Spaarnestad HS 7 Rob de Kimpe